O nás

Obchodno-stavebná spoločnosť EKOSTAV-ROVINKA podniká v stavebníctve vyše 30 rokov. Obchodujeme, ale zároveň realizujeme množstvo stavieb nielen v západoslovenskom kraji, ale po celom Slovensku.

Obchodno-stavebná spoločnosť EKOSTAV-ROVINKA podniká v stavebníctve vyše 30 rokov.

Spoločnosť EKOSTAV-ROVINKA bola založená v roku 1992 v obci Rovinka pri Bratislave. V začiatkoch sme sa venovali realizácii pozemných stavieb (výstavba rodinných a administratívnych budov) a inžinierskych stavieb ako sú cesty, chodníky, parkoviská, ale napríklad aj pristávacie dráhy pre lietadlá (Letisko M.R.Štefánika) a rekonštrukcie Rádiomaják Veľký Javorník a Rádiomaják RLP-Vor Nitra.

Na prelome rokov 1992-1993 sme rozšírili svoje pôsobenie ako obchodno-stavebná spoločnosť, ako prvý sme začali na Slovensko dovážať bezmotorické ventilačné turbíny z USA neskôr z Česka, Austrálie, Grécka a Poľska (Zlatá plaketa Coneco, Čestné uznanie ForArch Banská Bystrica), náterové hydroizolačné systémy, sanačné a injektážne materiály(Zlatá plaketa Coneco, Čestné uznanie Coneco- Racioenergia) a stavebnú chémiu(Plastifikátor-Náhrada vápna Zlatá plaketa Coneco) s ktorými nielen obchodujeme, ale zároveň realizujeme množstvo stavieb nielen v západoslovenskom kraji, ale po celom Slovensku.